Україна створить Ан-70 без участі Кремля - Азаров

Україна продовжить виробництво військово-транспортного літака Ан-70 навіть без участі Росії.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми домовилися про відновлення співпраці в проекті Ан-70 і почали працювати. Зараз окремі російські посадовці заявляють про те, що вони самі збираються створювати військово-транспортний літак. Україна в таких умовах буде змушена продовжувати роботи, продовжувати нести витрати, але ми створимо цей літак. Він зараз проходить льотні випробування. Це остання стадія розробки цього літака ", - заявив прем'єр.

Він підкреслив, що Україна зможе довести Ан-70 до серійного виробництва.

Азаров нагадав, що Україна і РФ спільно розробляли цей літак з унікальними тактико-технічними характеристиками, подібних яким сьогодні не існує.

Він здатний піднімати до 50 тонн вантажу, сідати на скорочені грунтові злітно-посадочні смуги та інше.

"Ми спільно розробляли Ан-70. Це чудова машина. Ні американці, ні європейці не змогли створити подібну машину", - підкреслив глава уряду.

Як повідомлялося, президент - генеральний конструктор держпідприємства "Антонов" Дмитро Ківа заявив, що випробування модернізованого українсько-російського військово-транспортного літака Ан-70 тимчасово припинені з вини російських партнерів.

На думку директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентина Бадрака, відвертий саботаж Росією спільного проекту Ан-70 викликаний бажанням "покарати" Україну і літакобудування попросту приноситься в жертву політичним амбіціям Кремля.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.