"Київстар" запроваджує нові тарифні плани

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" вирішив підвищити споживання послуг серед своїх абонентів.

Про це пише "Комерсант-Україна".

"Київстар" заявив про виведення на ринок шести нових тарифних планів, в яких збільшено обсяг передплачених послуг порівняно з діючими тарифами.

Згідно з повідомленням, у плані "Країна Київстар" оператор пропонує 150 хвилин внутрішньомережевих розмов за 1,1 гривні на день, тоді як діючий зараз "Супер Київстар" - це 70 хвилин на день при абонплаті 1 гривня на день.

Для абонентів Djuice кількість передплачених хвилин збільшиться з 100 до 120 на день, абонплата зросте з 0,35 гривні до 0,59 гривень на день.

"Ми бачимо, що користувачі нерідко перевищують передбачений абонплатою обсяг послуг, платять за підвищеними тарифами і розчаровуються в операторі, тому ми вирішили підвищити ліміти", - пояснює в.о. директора з маркетингу "Київстару" Віталій Ворожбита причини виведення нових пропозицій.

Після появи нових тарифів можливість підключення до старої лінійки буде закрита, однак абоненти як і раніше зможуть користуватися старими тарифами.

Найближчий конкурент "Київстару" - компанія МТС - на цьому тижні пропонує протилежні зміни умов популярних тарифних планів.

З 19 квітня оператор вдвічі скоротить обсяг передплаченого внутрішньомережевого трафіку в лінійці тарифів "Супер МТС", знизивши при цьому абонплату.

Директор з маркетингу "Астеліту" (ТМ life :)) Денис Захаренко вважає, що таким чином компанія намагається обмежити зростання трафіку, з яким мережа компанії технічно не може впоратися.

Зараз MOU (середній щомісячний голосовий трафік) МТС - найбільший серед конкурентів. На кінець 2012 року він становив 602 хвилини у МТС проти 498 хвилин у "Київстару" і 189 хвилин у "Астеліту".

"У "Київстару "сьогодні найсучасніша мережу і більше радіочастот, він може безболісно нарощувати споживання", - каже Захаренко.

Як повідомлялося, 2012 рік оператори "Київстар" і "Білайн" закінчили з прибутком (до вирахування податків, відсотків і амортизації) у 6,867 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:40

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.