Українці зможуть переплановувати квартири без дозволів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило законопроект, який повинен позбавити громадян необхідності погоджувати перепланування квартир з місцевою владою.

Про це пише видання "Капітал", передає LB.

Згідно з повідомленням, ініціативи стосуються тих випадків, коли ремонтні роботи не зачіпають несучі стіни, огороджувальні конструкції, а також інженерні мережі.

Зараз на спілкування з чиновниками для отримання дозволу йде від декількох тижнів до місяців, відзначає видання, оскільки на законодавчому рівні не визначено ні термін для видачі дозволу або відмови у його наданні, ні його вартість, ні перелік причин, з яких місцева влада може відмовити у видачі.

"Отримання всіляких довідок, розробка проекту з перепланування обходиться в 5-6 тисячі гривень. Приблизно стільки ж коштує узгодження у всіляких інстанціях", - говорять в одній зі столичних будівельних компаній.

Документ повинен бути направлений до Верховної Ради в травні, проте нові правила запрацюють тільки через 6 місяців після опублікування прийнятого закону.

Нагадаємо, Мінрегіонбуд очікує в 2015 році запуску системи містобудівного кадастру.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 19:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.