Українці в березні накупили нових автівок на півмільярда

В березні українці витратили на покупку нових автомобілів понад 500 мільйонів доларів, що більше лютневих показників майже на 35%.

Про це повідомляє RST.ua, передає "Дело".

Згідно з даними продажів нових авто та першої реєстрації машин, в березні 2013 року українці купили більше 22 тисяч нових легкових автомобілів.

Варто відзначити, що в порівнянні з лютим вітчизняний авторинок показав зростання майже на 40%.

При цьому березневі показники автопродажів 2013 року виявилися майже ідентичними з даними за аналогічний період 2012 року, незважаючи на те, що з початку 2013 року учасники ринку говорили про зниження попиту.

Найбільша частка продажів у березні, а саме, 47% від загальної кількості куплених легкових авто, виявилася у сегмента недорогих авто вартістю до 17 тисяч доларів.

Таку тенденцію можна пояснити тим, що вже 13 квітня набуло чинності спецмито на іномарки, що, за словами голови Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олега Назаренка, призведе до подорожчання автомобілів на автомобілі з об'ємом двигуна 1-1,5 літра з об'ємом двигуна 1,5-2,2 літра.

У класі преміум і люкс авто дорожче 35 тисяч доларів даний показник становив 12,5%.

Цікаво, що в порівнянні з лютим 2013 року в березні бюджетний клас збільшив продажі на 5%, а дорогі авто навпаки втратили 4%.

Частка ж сегменту машин вартістю від 17 до 35 тисяч доларів (40,5%) залишилася майже так само, як і в лютому, зменшившись у березні лише на 1%, підрахували експерти.

Проте продажі легкових машин з дизельним мотором в березні в порівнянні з лютим 2013 року зменшилися майже на 4%.

П'ятірка найпопулярніших в березні марок машин виглядає так: перші два місця за корейцями - Hyundai і KIA, на третьому китайський бренд Geely, слідом розташувався Nissan, а замикає топ-5 український ЗАЗ.

Як повідомлялося раніше, українські виробники розраховують на запровадження додаткових мит проти імпортерів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 травня 2020, 7:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.