Чиновників змусять їздити на Lanos

Автомобілям вітчизняного виробництва буде надаватися пріоритет у державних закупівлях.

Про це міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов заявив в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр", передає УНІАН.

"Зараз готується рішення, яке буде схвалене на засіданні уряду, про те, що при виконанні державних закупівель ("швидкі", службові та відомчі автомобілі) пріоритет буде відданий автомобілям, виробленим в Україні", - сказав він.

За його інформацією, на сьогоднішній день вітчизняний автопром завантажений лише на 20%, а кількість працівників скоротилася більш ніж удвічі.

"Якщо в 2008 році в галузі працювали 49 тисяч чоловік, зараз - 20 тисяч. У 2008 році наш автопром виготовляв 401 тисячу автомобілів, а зараз - 69,6 тисячі автомобілів. Падіння - 79%. Такого падіння виробництва автомобільної галузі немає ні в одній країні", - підкреслив міністр.

Виробництво автомобілів в Україні за підсумками 2012 року скоротилось на 27% - до 76,281 тисячі одиниць.

Найзначніше скоротилося виробництво легкових автомобілів - на 28,6%, до 69,687 тисячі одиниць.

Виробництво комерційних автомобілів скоротилося на 2,9% - до 3,235 тисяч одиниць, автобусів - на 10,1%, до 3,359 тисячі одиниць.

Найбільшими виробниками легкових автомобілів і автобусів в Україні зараз є корпорація "УкрАВТО" ("Запорізький автомобілебудівний завод"), корпорація "Богдан", "Єврокар", корпорація "АІС" ("КрАСЗ"), Корпорація "Еталон" ("Чернігівський автозавод" і "Бориспільський автозавод").

Як повідомлялося раніше, 13 квітня почали діяти спецмита на імпорт легкових автомобілів з робочим об'ємом двигуна 1-1,5 літра і 1,5-2,2 літра в розмірі 6,46-12,95%.

Нагадаємо, корпорація "Укравто" (виробляє Lanos, Sens, Forza іVida) готує пакет документів для подання заявки в Міністерство економіки на проведення розслідування відносно імпорту автомобілів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 5:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.