Уряд вирішив залишити аграріям податкові пільги

Уряд відмовився від ідеї скасування акумуляції ПДВ та фіксованого сільгоспподатку для сільгоспвиробників.

Про це повідомляє Українська аграрна конфедерація.

"Це "досягнення" випливає з тексту проекту постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження прогнозів держбюджету на 2014-2015 роки", прийняття якого очікується 17 квітня на засіданні Уряду", - - відзначили в УАК.

Нагадаємо, що раніше лідери громадських професійних організацій АПК зверталися до вищих посадових осіб України з проханням зберегти перевірені роками і налагоджені механізми державної підтримки сільгоспвиробників.

Як відомо, Міністерство доходів та зборів разом з Мінфіном розробляли законопроект, який передбачає ревізію існуючих податкових спеціальних режимів для сільськогосподарських підприємств.

Зокрема, податківці запропонували диференціювати фіксований сільськогосподарський податок (ФСП) за видами діяльності: рослинництво, птахівництво і тваринництво, встановивши для кожної з груп окрему ставку фіксованого податку, розмір якої поки не озвучується.

Сьогодні ФСП сплачують всі аграрні підприємства з часткою виробництва сільськогосподарської продукції не менше 75%.

Також в Кабінеті міністрів планували ввести для аграріїв ПДВ у розмірі 7%.

Зараз сільгосппідприємства не перераховують цей податок у казну взагалі: 20% ПДВ акумулюються на спеціальних рахунках і повинні бути вкладені у виробництво.

При цьому в аграрних асоціаціях підрахували, що відміна податкових пільг завдасть аграріям понад 19 мільярдів гривень втрат.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 6:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.