Fitch присвоїло рейтинг євробондам агрохолдингу "Мрія"

Рейтингове агентство Fitch присвоїло 5-річним єврооблігаціям агрохолдингу "Мрія" на 400 мільйонів доларів з прибутковістю 9,75% річних рейтинг "В" і рейтинг зворотності активів "R4".

Про це йдеться в прес-релізі агентства, повідомляє УНІАН.

Агентство очікує, що виручка від випуску облігацій допоможе продовжити погашення заборгованості "Мрії", підвищивши при цьому рівень загальної ліквідності компанії.

У Fitch також відзначають, що частина коштів від нового випуску облігацій буде спрямована на рефінансування частини раніше випущених євробондів на 250 мільйонів доларів з терміном погашення у 2016 році.

Решта фінансових ресурсів буде спрямована на погашення інших боргів холдингу, нові капіталовкладення і підтримку оборотного капіталу протягом року.

В агентстві також відзначили, що змін дивідендної політики "Мрії" не прогнозується, тому дивіденди цього року, імовірно, виплачуватися не будуть.

Як повідомлялося, у квітні агрохолдинг "Мрія" розмістив євробонди на 400 мільйонів доларів з прибутковістю 9,75% річних з погашенням у 2018 році, хоча раніше джерело повідомило, що компанія планує розмістити єврооблігації на суму 350 мільйонів доларів з орієнтиром дохідності 9%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 липня 2020, 17:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.