Українські кондитери втратять понад 50 мільйонів через Білорусь

Експорт з України практично всіх видів кондитерських виробів в Білорусь з початку квітня не здійснюється, оскільки білоруські митні служби призупинили їх оформлення і пропуск через кордон.

Про це повідомив президент асоціації "Укркондпром" Олександр Балдинюк, передає "Інтерфакс-Україна".

"З початку місяця повністю припинено експорт кондитерських виробів в Білорусію. Ця проблема торкнулася всіх українських підприємств, які постачають до Білорусі цукристі і шоколадні кондитерські вироби", - сказав він.

За словами Балдинюка, до української кондитерської продукції застосовується посилений митний контроль, який дозволяє затримувати вантаж на митниці до 20 днів з можливістю продовження цього терміну.

Він зазначив, що Україна на рік експортує в Білорусь цукристих і шоколадних кондитерських виробів на суму 0,5 мільярда гривень.

"Таким чином, наші місячні втрати становлять 40-50 мільйонів гривень, можливо, і більше, оскільки зараз час пікових продажів напередодні великодніх свят", - підкреслив президент асоціації "Укркондпром".

Балдинюк впевнений, що білоруська сторона блокує постачання українських кондитерських виробів, щоб витіснити їх на період пікових продажів.

Він повідомив, що кондитери зверталися до уряду з проханням врегулювати з білоруською стороною це питання.

За його інформацією, українська влада обговорила проблеми з Білоруссю, яка пообіцяла врегулювати ситуацію, але досі питання залишається відкритим.

Нагадаємо, Білорусь закрила ринок для продукції українських кондитерів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 липня 2020, 18:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.