Українцям повернуть сплачений податок на нерухомість

Фізособи повернуть собі сплачений податок на нерухомість, якщо парламент проголосує за відстрочку його сплати до 1 січня 2014 року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Міністерство доходів і зборів вважає розумною законодавчу ініціативу, що передбачає відстрочку обов'язкової сплати податку на нерухомість для фізосіб до 1 січня 2014 року.

Як повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко на брифінгу 19 квітня, ряд фізичних осіб вже встигли оплатити зазначений податок і в разі прийняття закону, що передбачає відстрочку для них, всі сплачені кошти будуть автоматично повернуті громадянам.

"Якщо буде прийнятий закон, тобто абсолютно чіткий порядок повернення надміру сплачених сум, коли за заявою платника дані суми йому перераховують тому. Тут рівним рахунком проблем немає", - сказав Клименко.

Міністр також повідомив, що в даний час Міндоходів не відчуває будь-які труднощі з адмініструванням цього податку.

"Є дискусія і вона цілком розумна про те, щоб дати платнику квитанції і провести звірки до кінця поточного року і вже більш точно, щоб уникнути неприємностей і якихось стислих термінів, зробити це як сервіс для платника. Ця дискусія є. Розумна вона? Розумна", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів пропонує в 2013 році не стягувати з фізичних осіб податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, так як необхідний час на формування реєстру його платників.

Відповідна ініціатива міститься в урядовому законопроекті № 2405 "Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу щодо об'єктів житлової нерухомості", доопрацьованому до другого читання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 15 серпня 2020, 22:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.