Болгарія роздає вид на проживання в обмін на купівлю нерухомості

Після зміни міграційного законодавства Болгарія готова надавати тимчасовий і постійний вид на проживання іноземним бізнесменам і громадянам, які купують нерухомість на суму понад 300 тисяч євро.

Про це повідомив консул країни в РФ Ангел Георгієв, передає "Прайм".

"У лютому і березні в Болгарії були внесені зміни до законів про іноземців та про громадянство. Мета цих змін - залучити якомога більше прямих інвестицій з-за кордону", відзначив консул.

"Спосіб залучення інвестицій - надання тимчасового і постійного виду на проживання, можливості отримати громадянство. Так , вид на проживання можна отримати, якщо купити нерухомість на суму понад 300 тисяч євро ", - пояснив Георгієв.

Він додав, що вид на проживання дозволяє перебування в країні строком до року, яке щорічно продовжується.

За його словами, в законодавство внесено також пункт про те, що особа, яка інвестує 125 тисяч євро в статут болгарської компанії і забезпечила не менше п'яти робочих місць для болгарських громадян в економічно несприятливих районах країни, отримує право на тривале перебування на термін не менше одного року.

"Особи, які отримують дозвіл на проживання на підставі інвестицій, мають право подати заяву про отримання громадянства", - підкреслив консул.

"Це дуже серйозні кроки, які болгарський уряд вживає у сфері міграційної політики з метою залучення більшої кількості прямих інвестицій", - зазначив Георгієв.

Нагадаємо, особливим візовим режимом у Великобританії у 2011 році скористалось на 75% більше багатих іноземців, ніж у попередньому році.

Претендувати на візу може будь-хто, хто здатний інвестувати мінімум 1 мільйон фунтів стерлінгів - 1,6 мільйона доларів.

Як повідомлялося раніше, Брюссель тягне з вирішенням питання, чи пускати Болгарію в Шенген, незважаючи на те, що країна давно вже прийнята в Євросоюз.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 13:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.