Син Януковича - 59 серед найбагатших українців

Син Президента Віктора Януковича Олександр Янукович зі статками у 187 мільйонів доларів посів 59 місце у списку найбагатших українців.

Відповідний рейтинг склало видання Forbes.

"Список продовжує оновлюватися: цього року в ньому з'явилося 13 новачків. Один з них відразу ж вніс вагомий внесок у сукупні статки першої сотні. Завдяки тому, що президент дав українське громадянство Вадиму Новинському, капітал 100 найбагатших українців зріс порівняно з минулим роком на 1 мільярд доларів - до 55 мільярдів доларів", - пише видання.

Так, очолив рейтинг олігарх Рінат Ахметов, статки якого оцінюються у 15,4 мільярда доларів.

На другій сходинці - Віктор Пінчук з багатством у 3,8 мільярда доларів, на третій- Ігор Коломойський з активами на суму 2,4 мільярда доларів.

Далі у рейтингу ідуть Вадим Новинський – 1,9 мільярда доларів, Генадій Боголюбов – 1,7 мільярда доларів, Юрій Косюк – 1,6 мільярда доларів, Петро Порошенко – 1,6 мільярда доларів, Костянтин Жеваго – 1,5 мільярда доларів, Сергій Тігіпко – 1,2 мільярда доларів.

Десятку найбагатших українців замикає Андрій Веревський зі статками у 1 мільярд доларів.

Активи більшості учасників списку дешевшають, зазначають автори рейтингу.

"49 з 87 учасників рейтингу стали біднішими (як не цинічно це прозвучить у відношенні, наприклад, Ріната Ахметова або Ігоря Коломойського), ніж були рік тому. Багато з тих, чиї статки оцінювалися вище, ніж у 2012 році, "подорожчали" завдяки тому, що при оцінці були враховані активи, які залишилися за кадром у минулому році", - пише видання.

Видання виокремлює 4 причини, чому дешевшають компанії - два зовнішніх і два внутрішніх.

"Через погане самопочуття світової економіки знижуються мультиплікатори, за якими оцінюються компанії в тих чи інших галузях (металургія, енергетика, машинобудування), і погіршуються їхні фінансові результати. Внутрішні чинники - зростання ризиків через поганий діловий клімат і, як наслідок, небажання інвесторів давати "справжню" ціну за українські активи", - пояснюють автори рейтингу.

Плюс, незадовільне корпоративне управління вітчизняних компаній, через якого падають їх котирування на Варшавській біржі, додає видання.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 4:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.