Fitch присвоїло рейтинг євробондам енергохолдингу Ахметову

Рейтингове агентство Fitch присвоїло 5-річними бондами найбільшого приватного енергетичного холдингу України ДТЕК на 150 мільйонів доларів з прибутковістю 7,875% фінальний рейтинг "В" і рейтинг зворотності активів "RR4".

Про це йдеться в прес-релізі агентства, передає УНІАН.

Згідно з документом, ці облігації повинні бути консолідовані з попереднім випуском на 600 мільйонів доларів з аналогічною прибутковістю і терміном погашення в 2018 році.

Як повідомлялося раніше, найбільший приватний енергетичний холдинг України ДТЕК, що входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент", проводить дорозміщення п'ятирічних євробондів на 150 мільйонів доларів.

Наприкінці березня 2013 року ДТЕК через свою "дочку" DTEK Finance PLC розмістив на ринку п'ятирічні євробонди з погашенням у квітні 2018 на 600 мільйонів доларів з аналогічним рівнем прибутковості.

Гарантами виконання зобов'язань емітента за позикою стали DTEK Holdings BV, DTEK Holdings Ltd і DTEK Trading Ltd.

Організаторами основного випуску і дорозміщення паперів є зокрема ING Bank, Deutsche Bank AG, JP Morgan, UniCredit, ВТБ і "Сбербанк Росії".

Частина коштів, залучених у результаті розміщення євробондів на 600 мільйонів доларів, була спрямована на операцію з викупу раніше випущених боргових паперів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.