Попов хоче 700 мільйонів, щоб почати будувати метро на Троєщину

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оцінює перший етап будівництва 4-ї лінії метро в 700 мільйонів доларів.

Про це він заявив 25 квітня, передає "Дело" з посиланням на "Українські новини".

"Перші п'ять станцій, які об'єднають правий берег і одну станцію на лівому березі - "Веселкову". Це дасть можливість у стислі терміни, наприклад, до 2015 року, запустити цей проект. Вартість будівництва першого етапу - близько 700 мільйонів доларів", - сказав Попов.

Вартість будівництва всієї лінії становить 2 мільярди доларів.

"Далі йде перспектива будівництва ще семи станцій", - додав Попов.

Він зазначив, що місто веде переговори з "Внєшекономбанком" Росії про механізм фінансування.

Так, голова КМДА розповів, що банк пропонує і готовий бути партнером в пошуку необхідних для будівництва ресурсів, але для цього повинні бути підписані урядові контракти.

Попов додав, що місто готується до подальших переговорів з "Внєшекономбанком", але буде також проведено тендер, щоб визначити переможця.

"Сьогодні ми проводимо консультації з урядом щодо прийняття спільного рішення. Повинна бути офіційна підтримка урядом цього проекту, можливо, будуть потрібні держгарантії або підписання міжурядової угоди", - розповів Попов.

"До кінця травня місто має намір почати підготовку вже безпосередньо до будівельних рітпо даному проекту", - відзначив він.

Нагадаємо, що Київська міськадміністрація планувала подати на розгляд Кабінету Міністрів механізм фінансування будівництва метро на Троєщину до 25 березня.

У вересні 2012 року Київ домовився з російським "Внєшекономбанком" про фінансування будівництва 4-ї лінії метро.

Раніше Київ визначив розробником проектної документації з будівництва 4-ї лінії метро російський Федеральний центр проектного фінансування.

Будівництво 4-ї лінії київського метро за рахунок приватного капіталу буде першим прикладом державно-приватного партнерства такого рівня: сума фінансових вкладень становитиме близько 1,2-1,6 мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 22:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.