Geely почнуть складати в Україні вже в липні

Кременчуцький автоскладальний завод (КрАСЗ, Полтавська область), що входить до групи компаній "АІС", планує в липні відновити складання китайських автомобілів Geely.

Про це повідомив генеральний директор підприємства Микола Черниш, передає "Українські новини".

"Зараз йдуть переговори, наші фахівці зустрічаються, готують технологічний процес. Я думаю, що початок реанімації складання автомобілів Geely розпочнеться в липні. А зараз поки йде підготовка до запуску", - сказав Черниш.

Він також зазначив, що реанімація складання автомобілів Geely відбудеться завдяки введенню спеціальних мит на імпортні авто.

"Це позитивна новина. Вона дасть позитивний ефект як вітчизняному автопрому, так і економіці в цілому. Тим більше завдяки введенню спецмита на імпортні авто ми бачимо, що іноземні автовиробники готові входити на український ринок", - додав Черниш.

Черниш підкреслив, що на базі заводу випускатимуться автомобілі Geely з дизельними і інжекторними двигунами, однак з конкретних марок зараз йдуть переговори.

При цьому йому важко назвати конкретну кількість автомобілів Geely, яке випускатиме КрАСЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що корпорація Geely, що входить до десятки найбільших автовиробників Китаю, у зв'язку з введенням спеціальних мит на імпорт автомобілів розглядає можливість відновлення складання машин на Кременчуцькому автоскладальному заводі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 11:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.