Холдинг Ахметова контролюватиме Vanco

Енергохолдинг ДТЕК 27 листопада 2012 уклав договір купівлі-продажу акцій компанії Vanco Ukraine Limited (Британські Віргінські острови), що призведе до збільшення частки холдингу в компанії Vanco Prykerchenska (Британські Віргінські острови) до більше 50% з нинішніх 25,5%.

Про це йдеться у проспекті емісії єврооблігацій ДТЕК, повідомляють "Українські новини".

"Ми зараз володіємо 25,5% акцій Vanco і можемо придбати додаткові акції у Vanco у відповідності з умовами договору у разі виконання певних умов, викладених у ньому. Це призведе до збільшення нашої частки до понад 50%", - зазначається в проспекті емісії.

Які умови повинні бути виконані для збільшення частки в компанії Vanco, ДТЕК не уточнює.

Як повідомляло агентство, 19 жовтня 2007 між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) було підписано УРП по Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і зобов'язання по УРП компанії Vanco Prykerchenska.

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками, за офіційною інформацією, виступають ДТЕК (Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Limited (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Limited російського бізнесмена Євгена Новицького на паритетних засадах.

У 2011 році інвестиційно-фінансовий дім "Капітал' (Росія), що належить власникам російського "Лукойлу", через свої афільовані компанії сконцентрував більше 50% компанії Vanco International, через які американська Vanco Energy реалізує свої проекти з розробки нафтогазоносних шельфів, в тому числі в Україні на Прикерченській ділянці шельфу.

Наприкінці грудня 2012 Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма (Швеція) затвердив мирову угоду між Україною і Vanco Prykerchenska.

У початку 2013 року Комісія із захисту конкуренції Сербії дозволила DTEK Holdings Limited (Кіпр, холдингова компанія ДТЕК) купити Vanco Ukraine.

Vanco Ukraine володіє 100% акцій Vanco Prykerchenska, яка є стороною угоди про розподіл продукції по Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 6:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.