Великодній стіл коштуватиме українцям 500-1000 гривень - експерти

В середньому міська українська сім'я планує витратити на їжу до святкового столу від 500 гривень до 1000 гривень.

Такими є результатами опитування агентства AgriSurvey УКАБ, повідомляє "Сегодня".

"Неодмінними атрибутами цього великого свята є паски, писанки і крашанки. Важливо зауважити, що добра традиція забарвлення Великодніх яєць, яка почалася з ранніх християнських часів, збереглася і донині. Так, за результатами опитування, близько 78% респондентів дотримуються цієї традиції, і лише 22% - ні", - аналізує результати опитування директор агентства AgriSurvey УКАБ Тарас Гагалюк.

Експерт додає, що більшість (близько 60%) респондентів планують витратити на яйця не більше 30 гривень.

Також на Великодньому столі обов'язково будуть м'ясні вироби, на які припадає найбільша частка витрат. За результатами дослідження, середньостатистична українська сім'я планує витратити на м'ясні продукти близько 250 гривень.

Масло і сир є неодмінними продуктами Великоднього кошика. Так, майже 70% опитаних планують витратити не більше 100 гривень. на молочні продукти. Також алкогольних напоїв збираються закупити на суму близько 150 гривень.

Загалом, українська сім'я в міській місцевості планує витратити на святкування Великодня від 500 до 1000 гривень.Коментарі

Додати коментар


svinya

кому в 500-1000, а для кого и 100 гривень накладно.

rere

как они считают? такое впечатление что они в магазины и на базар не ходят. старая картошка сегодня в киеве (никакая! и не на бессарабке) была по 5 грн, молодая- 35 грн. цены-зашибись! 1000 грн-это на один скромный "присест"

Влад

зачем это писать сейчас Азаров налогом обложить и этот стол.слишком много зарабатывают рядовые Украинцы.лучше на эти деньги купить ище один пенечек для Януковича.пускай человек попрыгает может шапки не будет воровать

пенсіонер

На таку суму сім"я з 4 чоловік дуже "не розгуляється". Святкують не один день.а ще може прийти родина чи друзі. Обід нашого депутата в ресторані коштує більше 1000 грн.! Во будують державу для людей, жити не хочеться !!!

ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 7:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.