Облавтодор викладе 8 мільйонів за розмітку дороги

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 22 квітня за результатами тендеру уклала угоду з ПАТ "Трест Дніпродорбуд" на розмітку автомобільних доріг державного значення в області за 8,3 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

До кінця року за кошти держбюджету в Дніпропетровській області має бути розмічено вісім доріг: дві міжнародні траси, чотири національні й дві регіональні (з повним переліком можна ознайомитись тут).

Основними акціонерами "Дніпродорбуду" з частками по 22,8% є колишній міністр транспорту Леонiд Костюченко та його брат Сергій Костюченко, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради.

Пропозиція "Дніпродорбуду" не була найдешевшою на тендері.

Окрім нього участь намагалися взяти ще три компанії. Дві з них пропонували виконати роботи на третину дешевше: ПП "Автомагістраль" за 5,9 мільйона гривень, а "Колор С.І.М." – за 5,96 мільйона гривень.

Однак обидві пропозиції були відхилені за неналежно оформлені документи.

Таким чином єдиним конкурентом лишилося ТОВ "Спецбудконтакт" Дмитра і Віктора Хоботів.

Останній також відомий як директор "Новомосковського шляхово-будівельного управління № 61" – дочірнього підприємства вищезгаданого "Дніпродорбуду".

Це вже не перший раз, коли виявляються єдиними конкурентами на дорожньому тендері.

У квітні в такому ж складі відбулися тендери на будівництво дороги Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка (95,07 мільйона гривень) і реконструкцію траси Знам’янка – Луганськ – Ізварине (260,81 мільйона гривень)

З урахуванням цієї закупівлі, за останні п’ять років "Дніпродорбуду" виграв тендерів на 2,52 мільярда гривень.

"Спецбудконтакт" почав отримувати підряди наприкінці вересня 2010 року і за цей час з ним уклали угод на загальну суму 651,47 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 9:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.