Генпрокуратура відремонтує 5 своїх офісів за 10 мільйонів

Генеральна прокуратура України 7 травня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Будвест Україна" на поточний ремонт будівель ГПУ на загальну суму 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

У травні-липні мають відремонтувати п’ять офісів Генпрокуратури по вулиці: Різницька, 13/15, Гусовського, 9, Грінченка, 3-Б, авіаконструктора Антонова, 2-А, Борисоглібська, 18.

Передбачено облицювання та штукатурення стін, підлог, підвісних стель, заміну дверей, сантехніки, електропроводки, тощо.

Засновниками фірми "Будвест Україна2 є Павло Трохимчук, Євген Шадура та Сергій Тихомиров.

З 2010 року у "Віснику держзакупівель" було опубліковано дані про будівельні роботи, замовлені Генпрокуратурою, щонайменше на 208,06 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


Виктор

регіонали вже взагалі очманіли!!!!!!!!!!!!Як можна виділяти кошти на ремонт офісу, який і без ремонту простоїть 10-20 років, коли в Україні повно мостів і доріг які просто кричать!!!!!!!!!!!!! так потребують ремонту!!!!І тут згадую законопроект, який комуняки пропихали... в ньому вказано про встановлення звітів за використання коштів з бюджетів, таким чином щоб можна було побачити куди всі кошти пішли, і хто відповідальний за їх розтрату!!!

ГОЛОВНЕ на 06 березня 2021, 11:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.