Попов злив мільйон на святкування Дня перемоги на Майдані

Департамент культури Київської міськдержадміністрації 7 травня уклав угоду з КП "Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності" на послуги з організації та проведення "Мистецького проекту "Велика Перемога – у серці назавжди!" вартістю 1 мільйон гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Гроші з міського бюджету виділено на виставку військової техніки та концертну програму на Майдані Незалежності, які пройшли 9 травня з нагоди 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

"Для українців, як і для всіх інших народів, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога", – повідомив департамент культури КМДА в обґрунтуванні закупівлі.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки комунальне концертне агентство у квітні зареєструвало авторські права на мистецький проект "Велика Перемога – у серці назавжди!".

Разом з тим департамент культури не пояснив, на якій підставі для святкування 9 травня обрано саме цей проект і чому він коштує саме 1 мільйон гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 9:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.