Мінрегіон витратить 2 мільярди на ремонт ліфтів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства планує направити 2 мільярди гривень на відновлення роботи 4 тисяч ліфтів у країні.

Про це повідомив міністр відомства Геннадій Темник 13 травня, передає УНІАН.

Він уточнив, що така сума фінансування закладена у Програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

"Програмою передбачено, що ми маємо повністю замінити 4 тисячі ліфтів, які зараз простоюють, і модернізувати 700 ліфтів", - сказав Темник.

Міністр відзначив, що з регіонами планується відпрацювати спільні програми, в яких визначити, скільки необхідно залучити державних коштів, а скільки – інвестиційних.

"Кожна територія має визначитися, яким шляхом вони підуть", - додав він.

За даними Мінрегіону, термін експлуатації близько 25% з 92 тисяч ліфтів, які експлуатуються в Україні, перевищує 25 років.

Також очільник Мінрегіону повідомив про плани до кінця 2013 року завершити установку на підприємствах ЖКГ приладів технологічного обліку води і тепла.

"Дуже важливим є завдання до кінця 2013 року завершити оснащення приладами технологічного обліку. Ми плануємо, що за 2-3 роки ми повністю зможемо встановити прилади обліку як теплової енергії, так і води. Для цього заплановано на теплову енергію встановити близько 5,8 тисячі приладів обліку, на воду — близько 23,5 тисячі", - сказав він.

Нагадаємо, міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України має намір залучити близько 15 мільярдів гривень у міжнародних фінансових організацій на реконструкцію і модернізацію об'єктів житлово-комунального господарства.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 2:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.