"Укртрансгаз" нарешті домовився з німцями про реконструкцію "Бару"

ПАТ "Укртрансгаз" уклало угоду з німецькою компанією Ferrostaal Industrieanlagen GmbH на реконструкцію компресорної станції "Бар" газопроводу "Союз" вартістю 51,37 мільйона євро.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Роботи повинні бути виконані впродовж 29 місяців. За розрахунками "Укртрансгазу", реконструкція дозволить забезпечити "надійну, ефективну та екологічну роботу обладнання КС на протязі найближчих 25 - 30 років".

Торги було проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника". При цьому пропозицію німецької фірми було акцептовано ще у січні. Однак з невідомих причин угоду було укладено лише через три місяці, відзначає видання.

Угоду укладено в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між "Нафтогазом України" та Ferrostaal Industrieanlagen Gmb від 2 липня 2012 року.

Роботи мають фінансуватись за рахунок кредиту від Deutsche Bank, угоду про який "Укртрансгаз" уклав у грудні минулого року.

Вартість обслуговування кредитної лінії з лімітом до 53,57 мільйона євро становить 13,84 мільйона євро. Період кредитування становить 10 років 9 місяців з моменту перерахунку кредитних коштів позикодавцем на рахунок позичальника.

Для цього проекту уряд надав державні гарантії у сумі 560 млн гривень, провівши через Верховну раду у жовтні 2012 року відповідні зміни до держбюджету. Тоді загальний обсяг держгарантій було збільшено до 69,36 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 3:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.