Україна за рік наторгувала з Росією на 45,5 мільярда доларів

Незважаючи на зниження темпів зростання світової економіки товарообіг з Російською Федерацією становив 45,5 мільярда доларів.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов за підсумками першого засідання Українсько-Російської комісії з питань інвестиційного співробітництва та захисту прав інвесторів, передає УНІАН.

"Закінчилося засідання комісії по інвестиційному співробітництву та захисту прав інвесторів на якому, зокрема, і обговорювалися питання, які стосуються ліквідації бар'єрів, що перешкоджають українським інвесторам інвестувати в економіку Росії і російським в економіку України", - відзначив міністр.

"Найголовніше, що настрій був позитивний, ми реально хочемо вирішувати ці проблеми і сподіваємося, що їх рішення буде одним з факторів, який надалі вплине на розширення торговельно-економічних відносин з нашим головним на сьогодні по товарообігу партнером Російською Федерацією", - підкреслив Прасолов.

Він також повідомив, що зниження темпів зростання світової економіки не могло не вплинути на торговельно-економічні відносини між країнами.

"У зв'язку з тим, що темпи зростання світової економіки сповільнюються, це впливає і на відносини з окремими країнами-партнерами зокрема і з Російською Федерацією. І все ж 2012 був для нас досить успішним товарообіг становив 45,5 мільярда доларів", - вважає міністр.

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін заявив, що товарообiг мiж Україною та Росію скоротився на 5 мільярдів доларів в 2012 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 травня 2020, 6:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.