На будівництві вертодрому під Каневом розікрали більше 6 мільйонів

Держфінінспекція встановила, що при будівництві вертолітного майданчика в селі Пекарі Канівського району було допущено порушень на суму 6,2 мільйона гривень

Про це Фінінспекція повідомила у відповідь на запит нардепа від "Батьківщини" Олександра Бригинця, передають "Коментарі".

"Всього при будівництві об'єкту було здійснено порушень на 6,2 мільйона гривень, в тому числі державі було завдано збитків на суму 1,3 мільйона гривень. Крім того, на суму 4,9 мільйона гривень завдано збитків за рахунок здійснення оплати за роботи, документально не підтверджені", - наголошується в повідомленні фінслужби.

"Мільйони, які витрачені на неіснуючі роботи, документально не підтверджені - свідчать про "беззаконність" влади, яка навіть формально не турбується про те, що їй доведеться в майбутньому відповідати за незаконні дії, вчинені вчора", - зазначив Бригинець.

При цьому він підкреслив, що звернувся до Генпрокуратури з проханням вжити належних заходів щодо притягнення до відповідальності винних, які вчинили порушення при будівництві вертолітного майданчика та інших об'єктів, що будуються до Євро-2012.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 2:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.