"Укрзалізниця" купила у Єремєєва пального на 2,8 мільярда

ДП "Укрзалізничпостач" за результатами тендеру уклало низку угод на постачання дизпалива на 2,77 мільярда гривень.

Про це йдеться у повідомленні "Вісника державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Так, 206 тисяч тонн дизпалива з постачанням у 2013 році замовлено по 13,5 тисячі гривень за тонну на умовах FCA за правилами "Інкотермс-2010".

"Це значно перевищує нинішній рівень гуртових цін. Наприклад, "Укртатнафта" відвантажує дизпаливо по 10,83 тис гривень за тонну", - сказано у повідомленні.

На один з лотів тендеру також подавало заявку ТОВ "ВКФ "Авіас", яке разом з "Укртатнафтою" контролюється групою "Приват". "Авіас" пропонував партію дизпалива за 106,95 мільйона гривень, однак перемогу було віддано фірмі "Укрпостач-нафтотрейд" - 146,72 мільйона гривень, оскільки "Авіас" у складі своєї заявки не надав низки документів.

ТОВ "Укрпостач-Нафтотрейд" отримає 802,82 млн гривень. Засновником фірми є кіпрський офшор "Овг оіл вест лімітед", який також виступає засновником ряду фірм групи "Контініум" народного депутата Ігоря Єремєєва (позафракційний).

З врахуванням цієї закупівлі фірма від початку участі в тендерах в 2011 році отримала державні підряди на 6,5 мільярда гривень.

Ще 1,31 мільярда гривень отримає ТОВ "Перша паливна компанія". Ця фірма була заснована фондом "Альтана інвестмент менеджмент", зареєстрованим на офшору з Віргінських островів Altana limited.

Раніше фонд контролювався фірмою "Альтана лімітед", власником якої до призначення чиновником ДКЦПФР був Анатолій Амелін, бізнес-партнер Олександра Януковича.

З урахуванням цієї закупівлі "Перша паливна компанія" з грудня 2012 року отримала державні підряди на 3,16 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 8:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.