Прасолов націлений за 3 роки відродити вітчизняний автопром

Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов заявив, що уряд приділяє велику увагу відновленню української автомобільної промисловості.

Про це він сказав 16 травня під час відвідування Запорізького автозаводу, передають "Українські новини".

Прасолов зазначив, що уряд приділяє велику увагу відновленню українського автопрому, чому свідчать всі останні кроки в цьому напрямку, включаючи і таку вимушену міру як введення спецмита.

"Ми здатні підняти свій автопром. У цьому я переконався, відвідавши ЗАЗ. Перш за все, на цьому підприємстві вражає локалізація - тут виробляється 50-70% від загальної кількості автомобільних деталей і вузлів, тобто ми можемо самостійно виробляти фактично повністю автомобіль", - відзначив міністр.

"Другий важливий момент: зараз уряд приділяє також величезну увагу розвитку малого та середнього бізнесу, у ПАТ "ЗАЗ" 790 суміжників, тобто він забезпечує роботою не тільки великі, а й середні і малі підприємства", - сказав він.

Прасолов також акцентував увагу, що вітчизняному автопрому за три роки, протягом яких буде діяти спецмито, необхідно налагодити роботу з інвесторами, знайти партнерів, модернізувати виробництво.

"Сьогодні м'яч, як кажуть, на половині поля автопромисловців. Вони повинні зосередитися на конкурентоспроможності, тому що ринок у нас відкритий, і зазвичай купується не те, що виробляється, а те, що заслуговує, щоб його купили. Тому що на ринку голосує покупець", - підкреслив Прасолов.

За словами міністра, зараз у рамках законодавчо-нормативних актів опрацьовується питання про те, щоб захистити український ринок від "псевдо-виробників", які займаються на території України тільки складанням, не розвиваючи виробництво.

"Ми зацікавлені, щоб продукція з високою доданою вартістю проводилася на нашій території. Те, що я побачив на цьому підприємстві, вселяє впевненість, що ми з цим завданням впораємося цілком", - сказав Прасолов.

Як повідомлялося раніше, в Україні з 13 квітня вступили в силу трирічні спец мита на імпорт нових авто.

Україна вирішила ввести спеціальні мита на імпорт в країну нових легкових автомобілів з ​​об'ємом двигуна 1-1,5 кубічних сантиметрів у розмірі 6,46% і 1,5 -2,2 тисячі кубічних сантиметрів - 12,95% незалежно від країни походження та експорту.Коментарі

Додати коментар


гражданин

Чем Вы его породили, тем Вы его и убьете!Верной дорогой идете, товаришши!

ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 11:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.