CША досягли стелі боргу

19 травня США досягли встановленого законом ліміту на запозичення, але коштів бюджету вистачить до вересня.

Про це свідчать дані міністерства фінансів, передає РІА Новини.

Конгрес раніше скасував межа на запозичення до 19 травня.

Зараз формальна межа становить 16,4 трильйона доларів, але реальна цифра ближче до 16,7 трильйона доларів, і ця сума буде автоматично встановлена в якості нової верхньої межі.

Інші запозичення вимагатимуть схвалення конгресу, причому республіканці вимагають, щоб підвищення боргового ліміту було зв'язано зі скороченням витрат.

Міністр фінансів Джек Лью направив в конгрес лист, в якому повідомив, що з метою забезпечити нормальну роботу уряду в умовах дефіциту будуть використані "стандартні екстраординарні заходи".

Наприклад, мінфін припинив випускати ряд боргових зобов'язань і може скористатися своїм правом затримати вкладення в пенсійні фонди для федеральних службовців.

Також міністерство фінансів може отримати певний перепочинок за рахунок припинення рефінансування фонду, використовуваного для купівлі та продажу іноземної валюти.

Це дозволить платити за поточними рахунками в очікуванні угоди по бюджету.

Лью не назвав точний термін, коли "екстраординарні" заходи перешкодять виконувати поточні зобов'язання уряду, але припустив, що це відбудеться після Дня праці, який відзначається 2 вересня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 лютого 2020, 18:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.