Богатирьова замовила медустаткування та ліків на 400 мілйьонів

Міністерство охорони здоров’я 22-30 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання лікарських препаратів, медичних послуг та устаткування на загальну суму 394,67 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

У тому числі придбано три набори титанових імплантів та інструментів для корекції складних сколіотичних деформацій хребта у дітей та підлітків по 394 тисячі гривень за один набір.

ТОВ "Міжнародна клініка відновного лікування" Володимира Козявкіна (Трускавець, Львівська область) отримає 11,98 мільйона гривень на послуги з реабілітації 770 соціально незахищених дітей, хворих на дитячий церебральний параліч.

Ця клініка отримує подібні підряди МОЗ вже третій рік поспіль, постійно отримуючи з державного бюджету по 15,6 тисячі гривень за лікування однієї дитини.

Найбільші підряди на постачання вакцин на суму 114,44 мільйона гривень отримало ТОВ "Фармекс Групп".

Фірма з групи відомого на фармацевтичному ринку бізнесмена Бориса Литовського зареєстрована на офшори "Рамін кемікалс лімітед" (Віргінські острови) та "Андовер ентерпрайзес лімітед" (Сейшели).

Новачок державних тендерів – ТОВ "Скай фарм" – отримав 18,81 мільйона гривень. Фірма зареєстрована у Києві на росіянина Лева Кузьміна з Самари.

Донецьке ТОВ "ФРА-М" отримало підряди на 60,38 мільйона гривень, ТОВ "Людмила-Фарм" Олени Миронової і Костянтина Грошева – 74,62 мільйона гривень.

ТОВ "Компанія "Укроптпостач" і ПрАТ "Ганза" з групи Петра Багрія отримали 16,97 і 18,18 мільйона гривень відповідно.

ПрАТ "Альба Україна" отримає 26,66 мільйона гривень. Комерційний директор фірми Володимир Дудка на останніх виборах став народним депутатом від Партії регіонів.

Решту 52,59 мільйона гривень розділили сім компаній.

З урахуванням цих закупівель за 4 місяці 2013 року МОЗ провело тендери на 723,33 мільйона гривень. У 2012 році міністерство провело тендери на 1,82 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 9:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.