Goldman Sachs продає частку в ІСВС за мільярд

Один з найбільших американських банків Goldman Sachs остаточно позбудеться належних йому акцій китайського Industrial & Commercial Bank of China (ICBC).

Про це повідомляє Reuters, передає "Лента".

За решту пакету акцій ICBС, який залишився в розпорядженні Goldman Sachs пакет американська сторона вимагатиме близько 1,1 мільярда доларів.

Goldman Sachs запропонує покупцям цінні папери ICBC за ціною 5,47-5,5 гонконгського долара за акцію, зі знижкою в 3% до ціни закриття 20 травня (5,64 долара).

Акціонером найбільшого банку Китаю американська фінорганізація стала в 2006 році, купивши його акції на 2,58 мільярда доларів.

З 2009 року, як вказує Bloomberg, Goldman Sachs продавав цінні папери китайського банку мінімум 5разів (за даними Reuters, шість разів).

Так, у січні 2013 року Goldman Sachs виручив в результаті продажу мільярд доларів.

Якщо Goldman Sachs і цього разу вдасться залучити очікувані 1,1 мільярда доларів, в цілому виручка банку від продажу пакетів акцій у ICBC перевищить 10 мільярдів доларів.

Як повідомлялося раніше, найбільший банк Китаю - Industrial & Commercial Bank of China (ICBC) став лідером загального рейтингу Forbes Global 2000.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 15:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.