Укравтодор готує проекти будівництва платних доріг

Держагентство автомобільних доріг (Укравтодор) готує концесійні проекти з будівництва доріг з платним проїздом.

Про це заявив голова "Укравтодору" Євген Прусенко, повідомляє "Ліга".

"На сьогодні ми готуємо концесійні конкурси для будівництва платних доріг. Це ті проекти, які є в програмі розвитку економіки на 2013-2014 роки, це Велика кільцева міста Києва, дорога Рівне-Броди-Львів-Краковець, дорога Харків-Щербаківка-Новомосковськ, дорога Київ-Одеса-Крим і дорога від Новомосковська до Криму", - сказав він.

За його словами, платні дороги будуть будуватися поруч з альтернативними безкоштовними.

"На платних дорогах вартість проїзду може становити в рамках 30 копійок за кілометр для легкового автомобіля і до 1 гривні - для вантажного", - повідомив голова Укравтодору.

Як повідомив Прусенко, концесійні проекти будуть готові не пізніше ніж через рік. У той же час, він запевнив, що жоден з цих проектів не буде пропущений, якщо він не буде економічно обґрунтований.

"За попереднім аналізом, їх необхідно запускати. Так, це буде в перший час навантаження на держбюджет, але ми й так залучаємо кредити, не маючи можливості їх виплачувати", - сказав Прусенко.

Як відомо, наприкінці минулого року голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів повідомляв, що перша концесійна київська міська кільцева дорога буде побудована через п'ять років.

Як повідомлялося, "Укравтодор" може відмовитися від будівництва нових масштабних об'єктів дорожньої інфраструктури на користь збереження існуючої мережі автодоріг.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.