Америка відмовиться від "Зеленої карти"?

Конгрес США обговорює новий проект імміграційної реформи.

Якщо він буде прийнятий, лотерею Green Card можуть скасувати, пише bfm.ru.

У центрі уваги нового плану - високоосвічені фахівці, а карта давала можливість переїхати до Америки майже будь-якій людині, за наявності у неї середньої освіти.

Зелена карта - це документ, який дає право постійно жити в Америці. Отримати цей документ можна декількома способами, наприклад, виграти у лотереї. Вона була задумана, щоб залучати активних іммігрантів і підтримувати багатонаціональність населення США.

Деякі члени Конгресу виступають проти її ліквідації. Зараз в усьому світі складна економічна ситуація.

Тому США повинні давати можливість всім, хто шукає кращого життя, вважають прихильники Green Card, розповів у інтерв'ю виданню "Голос Америки" адвокат з імміграційних питань Раджив Хана.

"Для США ця програма одночасно і благословення, і прокляття. Як нація, ми є громадянами світової спільноти. І нам необхідно адаптуватися і проявляти свідомість і віру, а не керуватися особистими корисливими інтересами. Сама по собі диверсифікація вже не є настільки важливою для нашої нинішньої міграційної системи. Замість цього з'являється інше питання: а що ви можете зробити для нас?", - сказав він.

У рамках лотереї Green Card візу отримують близько 50 тисяч осіб на рік.

У цілому Америка видає більше мільйона віз.

Коли людина подає заяву, в посольстві перевіряють, чи брала участь людина у лотереї Green Card, якщо брала, шансів на отримання візи буде менше, пише видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 лютого 2020, 19:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.