Курченко збирається викупити у "Роснефти" Лисичанський НПЗ

Східно-європейська паливно-енергетична компанія (CЄПЕК) веде переговори з російською "Роснефтью" про купівлю Лисичанського нафтопереробного заводу (ПрАТ "ЛИНІК", Луганська область) і сподівається на їх результативність.

Про це в інтерв'ю журналу "Кореспондент" повідомив власник компанії Сергій Курченко, передають "Українські новини".

"Ми модернізуємо Одеський НПЗ, запускаємо його, ще ведемо переговори по Лисичанському НПЗ. Сподіваємося прийти до якоїсь домовленості з "Роснефтью", - сказав він, не уточнивши подробиць.

Він також повідомив, що ціна 300 мільйонів доларів покупки у компанії "Лукойл" Одеського НПЗ, яка раніше фігурувала в ЗМІ, не відповідає дійсності.

Також Курченко повідомив, що всі автозаправні станції, що належать СЄПЕК протягом трьох-чотирьох місяців будуть об'єднані під однойменним брендом.

Як повідомлялося, раніше зацікавленість у купівлі Лисичанського НПЗ також виявляв бізнесмен Дмитро Фірташ.

Лисичанський НПЗ, не працюючий з березня 2012 року і який раніше входив до холдингу російсько-британської "ТНК-ВР", на початку 2013 року придбала російська "Роснефть".

На початку березня СЄПЕК оголосила про підписання з нафтовою компанією "Лукойл" угоди про придбання 99,57% акцій Одеського нафтопереробного заводу.

Очікується, що операція буде закрита до 1 червня після виконання сторонами низки попередніх умов.

СЄПЕК належить бізнесменові, президенту ФК "Металіст" Сергію Курченко і займається торгівлею природним газом, скрапленим газом, нафтою і нафтопродуктами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український уряд очікує запуску Лисичанського нафтопереробного заводу (НПЗ), зупиненого 15 березня 2012 року, що належить "Роснєфті", восени 2013 року.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.