В Кабміні розраховують отримати від врожаю-2013 236 мільярдів

В Міністерстві аграрної політики сподіваються, що виробництво сільгосппродукції в 2013 році зросте на 6%, хоча раніше заявляли про заплановане зростання на 8%

Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку аграрного ринку Віталій Саблук ході колегії міністерства аграрної політики і продовольства, передають "Коментарі".

"З січня по квітень у всіх категоріях господарств валове виробництво сільгосппродукції збільшилося на 5,1%. Зростання продемонстрували 20 областей. І якщо ми збережемо таку позитивну тенденцію, то ми можемо сподіватися, що за поточний рік в Україні буде вироблено сільгосппродукції на 236 мільярдів гривень, що на 6% більше, ніж у 2012", - повідомив Саблук.

За словами директора Департаменту, з початку року виробництво харчових продуктів збільшилося, а ціни на неї зменшилися.

"Харчова промисловість наростила виробництво на 2,5%, а ціни на її продукцію зменшилася на 0,8%. Так, у квітні порівняно з минулим роком подешевшали овочі, яйця і цукор", - зазначив Саблук.

Нагадаємо, Міністерство сільського господарства США озвучило свій прогноз стосовно врожаю України в 2013 році: Україна може зібрати 56,55 мільйона тонн зерна проти 45,3 мільйона тонн в 2012 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 23:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.