В Києві почалось будівництво метро на Троєщину

Роботи з будівництва метро на Троєщину вже розпочато.

Про це повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов в інтерв'ю виданню "Сегодня", передає "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується метро у бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина, то ми зараз займаємося залученням інвестора для максимально швидкої реалізації цього проекту. А роботи з будівництва четвертої лінії вже йдуть - у найближчі дні в районі вулиці Набережно-Лугової закладатимемо перші елементи оправи туннелю", - заявив Попов.

"Коли інвестор буде визначений, то можна буде планувати здачу в експлуатацію першої черги нової лінії вже через два роки", - додав він.

Голова КМДА нагадав, що проект будівництва метро на Троєщину розділений на кілька черг.

На першому етапі планується запустити рух з Троєщини до Подолу, а другою чергою йти по правому березі - від Лук'янівки до Подільського мосту.

За його словами для реалізації першого етапу планується залучити порядку 800-900 мільйонів доларів, а загальна вартість будівництва метро на Троєщину становить близько 2 мільярдів доларів.

"Такі суми зараз непосильні для бюджету, тому у вирішенні цього найважливішого для киян питання ми сподіваємося на співпрацю з бізнесом. Я впевнений, що будівництво і експлуатація метрополітену, особливо на Троєщину, є цікавим з точки зору інвестицій проектом", - зазначив він.

Як повідомлялося, перша черга Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену буде складатися з шести станцій: "Глибочицька" (пересадка на "Лук'янівську"), "Подільська" (пересадка на "Тараса Шевченка"), "Суднобудівний" (на Рибальському острові), "Труханів острів", "Затока Десенка", "Веселкова".

Надалі ця лінія піде на Троєщину вздовж проспекту Маяковського, а від Лук'янівки через вокзал Київ-Пасажирський до аеропорту "Київ" у Жулянах.

Нагадаємо, міська влада збиралися розпочати будівництво четвертої гілки метро в напрямку житлового масиву Троєщина 25 травня, у День КиєваКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 листопада 2020, :12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.