Влітку в Києві можна буде паркуватись за 10 гривень в день

На паркінгах великих торговельно-розважальних комплексів, які розташовані в центрі Києва, уже влітку можна буде залишати автомобіль за 10 гривень на день.

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов, передає УНІАН.

"Проведено консультації з усіма приватними структурами, які мають паркінги в центрі міста, вартість яких – 50 гривень. Це досить високі ціни, і тому кияни цими паркінгами не користуються. Але у нас є домовленість, і з літа ми почнемо її реалізовувати. Вона полягає в наступному: якщо є паркінг, то парковка на ньому коштуватиме 10 гривень на день", - сказав Попов.

За його словами, вже досягнуті попередні домовленості щодо паркінгу під ТРК "Мандарин" на Бессарабці, комплексом "Парус" та універмагом "Україна".

Водночас, як наголосив голова КМДА, ДАІ стежитиме за тим, щоб на прилеглій до паркінгу території жодної припаркованої машини не було.

Отже, за його словами, у місті почнуть розблоковуватися тротуари і проїжджі частини від машин.

"Ми провели перемовини майже з усіма операторами, більшість – погодилися. Перемовини тривають. У червні плануємо підписати відповідний меморандум", - сказав він.

Вдночас Попов додав, що місто вже підготувало пропозиції щодо будівництва нових паркінгів і шукає інвесторів.

Він також наголосив, що є домовленості із компанією "Сіменс", яка проведе у Києві презентацію системи, що автоматично зчитує номерів машин, які заїжджають у центр.

"Якщо ми визначимо за політику, що, наприклад, кожен, хто в’їздить в центр, сплачує, умовно, 10 гривень, то це автоматично обмежить кількість автомобілів", - сказав Попов і додав, що перед запровадженням подібної системи необхідно спочатку впорядкувати рух на решті вулиць міста.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.