Київські чиновники збагатились на 1 мільйон за рахунок каштанів

Прокуратура встановила факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже 1 мільйон гривень при закупівлі каштанів столичними чиновниками.

Про це повідомила 24 травня прес-служба прокуратури Києва, передає "Інтерфакс-Україна".

"За зловживання при закупівлі каштанів, висаджених на Хрещатику, прокуратура відкрила кримінальне провадження. За результатами перевірки, проведеної за дорученням прокуратури Києва по закупівлі каштанів, висаджених на Хрещатику, встановлено факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже 1 мільйон гривень", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Перевірка встановила, що в кінці 2012 року комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Шевченківського району Києва уклало з ТОВ "Професійний садівник" договір на постачання саджанців дерев каштана сорту "Бріоті".

"За документами, з 289 саджанців, які планувалося висадити на головній вулиці столиці, 200 дерев було закуплено за державні кошти на загальну суму майже 1 мільйон гривень. Надалі, не перевіривши відповідність закуплених дерев сорту, зазначеному в договорах, чиновники КП перерахували на розрахункові рахунки приватного підприємства зазначену суму", - наголошується в повідомленні.

За інформацією прокуратури, в діях комунальників вбачається розтрата бюджетних коштів, а з боку керівництва ТОВ "Професійний садівник" - привласнення коштів.

Як повідомлялося, на Хрещатику нинішньої весни були висаджені 289 саджанців каштанів, з них 115 були придбані за спонсорські кошти, решта - за рахунок коштів міського бюджету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що із 285 каштанів, висаджених навесні 2013 року на Хрещатику, лише 2 виявилися сорту Бріотті, який замовляла КМДА.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.