Темник розповів, як знизити витрати ЖКГ на енергію

Перехід підприємств сфери житлово-комунального господарства на енергозберігаючі технології дозволить скоротити їх витрати на енергоресурси на 20-25%.

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Темник, повідомляє УНІАН.

За його словами, міністерство ставить за мету здійснити модернізацію сфери ЖКГ за рахунок залучення кредитних коштів.

"Якщо говорити безпосередньо про запропоновану нами схему переходу галузі на енергозберігаючі технології, то вона не передбачає підвищення вартості комунальних послуг для споживачів. Повернення кредитів забезпечуватиметься за рахунок коштів, які вдасться заощадити в результаті модернізації і скорочення обсягів споживання енергоресурсів", - цитує прес-служба міністерства Темника.

Як повідомлялося, Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства має намір розробити загальнодержавну програму з переходу підприємств житлово-комунального господарства на альтернативні види палива і скорочення на 50% протягом двох років споживання природного газу.

У січні-квітні 2013 року Україна скоротила споживання газу порівняно з аналогічним періодом 2012 року на 7% - до 22,1 мільярда кубометрів з 23,7 мільярда кубометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 21:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.