Мільйонерів в Києві стало на третину більше

В Києві зростає кількість мільйонерів - дохід понад 1 мільйон гривень в рамках кампанії з декларування доходів громадян заявили 1,362 тисячі киян.

Про це заявила глава Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Києві Ірина Носачова, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з її заявою, у деклараціях про майновий стан і доходи громадяни задекларували 5,9 мільярда гривень доходу.

"Вони повинні заплатити до бюджету понад 198 мільйонів гривень податку. Найбільше заможних громадян традиційно проживає в Печерському, Шевченківському, Голосіївському та Оболонському районах Києва", - зазначила Носачова.

Вона підкреслила, що зростання числа заможних киян, які не приховують власних доходів та сплачують до бюджету податки, сприяла роз'яснювальна робота фахівців Міндоходов.

У повідомленні зазначено, що вказана кількість столичних мільйонерів є неостаточною, оскільки зараз проводяться перевірки поданих у деклараціях про майновий стан і доходи сум отриманих доходів.

"З початку року киянами подано більше 27 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Сума задекларованого доходу склала 10,292 мільярда гривень, що на півмільярда гривень більше ніж торік. За підсумками декларування, самостійно визначена сума податку на доходи фізичних осіб, яка повинна надійти до бюджету, становила 290 мільйонів гривень", - зазначила Носачова.

Як повідомлялося, за підсумками декларування доходів громадян у 2012 році податківці нарахували 1,037 тисячі столичних мільйонерів, які задекларували 5,1 міляьрда гривенб отриманих доходів.Коментарі

Додати коментар


Миллионер

А говорят по телевизору, что мы плохо живем...

Крис

Обязали по закону усе выборные должности декларировать доходы, вот и результат

Проня

Урок прибавилось

ГОЛОВНЕ на 18 січня 2022, 21:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.