Енергохолдинг Ахметова розмістив євробондів на 750 мільйонів

ДТЕК, найбільша енергетична компанія України, здійснила розміщення єврооблігацій у розмірі 750 мільйонів доларів з купоном 7,875% і терміном погашення в 2018 році.

Про це йдеться в повідомленні на сайті СКМ.

"Залучені кошти будуть спрямовані на частковий викуп облігацій попереднього випуску, а також загальнокорпоративні цілі ДТЕК, включаючи, але, не обмежуючись, фінансуванням поточних програм капітальних витрат, поповненням обігових коштів, погашенням окремих заборгованостей, і меншою мірою, для використання можливостей зростання за рахунок інвестицій і поглинань", - йдеться в повідомленні.

За словами директора з фінансів ДТЕК Всеволода Старухіна, незважаючи на волатильну поточну ситуацію на міжнародних ринках капіталу, ДТЕК зберіг можливість залучати обсяги довгострокового фінансування на сприятливих умовах.

"Це свідчить про впевненість кредиторів та інвесторів у надійності компанії і стабільної реалізації планів щодо її розвитку", - зазначив Старухін.

Як повідомлялося раніше, наприкінці березня 2013 року ДТЕК через свою "дочку" DTEK Finance PLC розмістив на ринкуп'ятирічні євробонди з погашенням у квітні 2018 на 600 мільйонів доларів з аналогічним рівнем прибутковості.

Згодом ДТЕК провело дорозміщення п'ятирічних євробондів на 150 мільйонів доларів.

Нагадаємо, рейтингове агентство Fitch присвоїло 5-річним ДТЕК на 150 мільйонів доларів з прибутковістю 7,875% фінальний рейтинг "В" і рейтинг зворотності активів "RR4".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.