Прасолов помітив позитивну динаміку в зростанні ВВП

Позитивна динаміка намітилася в показниках зростання ВВП.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, передає УкрІнформ.

"Хоча в першому кварталі ВВП і скоротився на 1,3%, але, на відміну від другого півріччя минулого року, намітилися позитивні зміни в динаміці ВВП", - сказав міністр.

За його словами, сезонний скоректований ВВП по відношенню першого кварталу 2013 року до четвертого кварталу 2012 року збільшився на 0,5%.

"Експерти прогнозують пожвавлення європейської економіки, починаючи з другого півріччя 2013 року. Це позитивно вплине на динаміку економіки України", - сказав Прасолов.

Він також додав, що міністерство прогнозує збереження позитивних тенденцій, які посилюватимуться під впливом створення умов для розвитку вітчизняної економіки, у тому числі і за рахунок реалізації держпрограми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

Як повідомлялося раніше, згідно з держбюджетом на 2013 рік, номінальний ВВП у 2013 році має становити 1,576 трильйона гривень, зростання ВВП - 3,4%.

Водночас експерти прогнозують нульове зростання ВВП або не вище 1,5%.

Standard & Poor's очікує зростання ВВП України в 2013 році на рівні 1% проти 2,5%, зазначених у грудневому огляді агенства.

Раніше повідомлялося, що S & P залишило кредитний рейтинг України на рівні В / В з негативним прогнозом.

Нагадаємо, Ernst & Young очікує зростання ВВП України за підсумками 2013 року на 1,1%, що в 2,2 рази менше попереднього прогнозу компанії.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) вдруге за 2013рік знизив прогноз розвитку економіки України і тепер чекає її падіння на 0,5%.

Згідно ж з останнім прогнозом Міжнародного валютного фонду, зростання ВВП України в 2013 році становитиме 0%.

Проте незважаючи на всі прогнози прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд України за підсумками 2013 року планує забезпечити зростання внутрішнього валового продукту (ВВП) близько 3%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 2:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.