Попов переплатив взимку за сіль для доріг 20 мільйонів

Столична влада взимку 2012-2013 року переплатили за сіль для посипання доріг від 16 до 20 мільйонів гривень.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, передає "РБК-Україна".

У переплаті Голубченко звинуватив завод, що постачав сіль.

"Державний завод продає сіль через комерційні структури, і приблизно на 280-290 гривень дорожче одна тонна, ніж при закупівлі через підприємство. Аргументує директор заводу це тим, що він може продавати тільки за рахунок передоплати. Те, що бюджетним кодексом передбачена оплата за фактом поставки, його не задовольняє", - повідомив Голубченко.

Він також сказав, сподівається на допомогу Кабміну у вирішенні даного питання.

"Тому моє прохання, щоб ми звернулися листом до Міністерства аграрної політики та продовольства ... якому підпорядкований цей завод, а якщо це не допоможе, то до Кабінету міністрів з тим, щоб зобов'язати, коли ми купуємо за бюджетні кошти, для міста, доставляти нам сіль за ціною, яка складається на заводі, а не через дві комерційні структури, які нам пропонують закуповувати сіль", - сказав Голубченко.

"Більше того, сам завод навіть на тендер не виходив, тільки комерційні структури. На мій погляд, це ненормально для держави", - поскаржився заступник голови КМДА.

Нагадаємо, у квітні Київрада не підтримала введення мораторію на обробку дорожнього покриття та тротуарів Хрещатика соляною сумішшю, до якої взимку вдаються комунальні служби для запобіганню ожеледиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.