Прасолов: Ефект від спецмит буде

Ефект від введення спецмита на ввезення імпортних автомобілів безумовно буде, він стане відчутним десь до осені.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, повідомляє УНІАН.

Він нагадав, що введення спецмита було обумовлено захистом вітчизняного автопрому. Цифри падіння виробництва в Україні як і раніше гнітючі: за перший квартал обсяг скоротився на 61,2%.

Тому 3 роки, протягом яких буде діяти спецмито, дадуть вітчизняним виробникам можливість модернізувати виробництво, налагодити зв'язки з відомими брендами в сфері автомобілебудування і таким чином реанімувати український автопром.

"Ефект від введення цього мита, я впевнений, буде. У нас просто немає вибору. Всю лінійку жоден завод не виробляє. Наприклад, в РФ виробляють Toyota Camry, ми можемо виробляти інші моделі. Нам потрібна стабільно завантажена галузь. Я як міністр, вважаю, що вона буде стабільно завантажена, якщо ми потрапимо в плани найбільших автоконцернів, в тому плані, що Україна буде виробляє певні марки автомобілів для конкретних регіонів", - сказав Прасолов.

Як повідомлялося, імпортери авто в Україні станом на травень не ввозили в Україну автомобілів з об'ємом бензинових двигунів 1-2,2 літра, які потрапляють під дію введених з 14 квітня ввізних мит.

Як відомо, 13 квітня 2013 року були введені спеціальні мита на імпорт в Україну нових легкових автомобілів з бензиновими двигунами об'ємом 1000-1500 кубічних сантиметрів у розмірі 6,46% і 1500-2200 кубічних сантиметрів - 12,95% незалежно від країни походження та експорту.

Як повідомлялося, з моменту набрання чинності спецмит в Україну не ввезли жодного автомобіля.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 16:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.