Донецька залізниця хоче отримати третину суми від розміщення євробондів

Шість регіональних залізниць 16 травня уклали угоди з британською фірмою Shortline PLС на послуги послуг щодо запозичення коштів від розміщення облігацій участі в кредиті (євробондів) на суму до 922 мільйонів доларів.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Угоди укладено на п'ять років під 9,50% річних, також передбачені додаткові проценти за ставкою 0,0031% річних. Відтак обслуговування єробондів за цей період може становити майже половину від суми запозичень.

Найбільше збирається позичити "Донецька залізниця" - до 293 мільйонів доларів. Найменше - "Львівська залізниця", яка планує отримати до 100 мільйонів доларів.

"Південно-Західна залізниця" планує позичити до 158 мільйонів доларів, ДП "Одеська залізниця" - до 155 мільйонів доларів, "Придніпровська залізниця" - до 110 мільйонів доларів, "Південна залізниця" – до 106 мільйонів доларів.

Головним організатором запозичення (лід-менеджером) Рада "Укрзалізниці" визначила Barclays Banк PLC.

У квітні британський банк повідомив, що в якості безпосереднього емітента, який випустить облігації та передасть кошти від їх розміщення на залізницю виступить спеціально створена особа Shortline PLC, яка зареєстрована за адресою 5th floor, 6 st. Andrew street, London, EC4A 3AE.

В обґрунтуваннях закупівель залізниці вказують, що гроші необхідні для термінового оновлення рухомого складу та інфраструктури. "Південно-західна залізниця" також вказує, що згідно з дорученням міністра інфраструктури В.В.Козака, гроші необхідні "для перекредитування попередніх запозичень (короткострокових та більш "дорогих" довгострокових кредитних ресурсів)".

За даними "Вісника держзакупівель", у 2013 році регіональні залізниці взяли кредити на 4,75 мільярда гривень.

Як повідомлялось, два тижні тому "Укрзалізниці" вдалося розмістити євробонди на 500 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 2:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.