"Чорноморнафтогазу" призначили нового голову

Головою правління великого українського добувача газу – "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь, АР Крим), призначений радник глави правління НАК "Надра України" Сергій Головін.

Про це йдеться в повідомленні "Чорноморнафтогазу" в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає УНІАН.

Це рішення було прийняте на загальних зборах акціонерів компанії 27 травня 2013 року.

Згідно з повідомленням, Головін змінив Валерія Ясюка, який днем раніше був призначений Кабінетом Міністрів на посаду заступника глави правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Як повідомлялося раніше, "Чорноморнафтогаз" у січні-березні 2013 року отримав за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) чистий збиток у розмірі 391,952 мільйона гривень, тоді як аналогічний період 2012 року компанія закінчила з чистим прибутком 2,54 мільйона гривень.

Україна в 2013 році планує стати лідером серед країн, які ведуть видобуток газу в басейні Чорного моря, збільшивши добовий видобуток газу на шельфі Чорного та Азовського морів на 25% - до 5 мільйонів кубометрів з 4 мільйонів кубометрів.

Найближчим часом Україна розраховує підписати угоду про розділ продукції (УРП) по Скіфській площі на шельфі Чорного моря.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.