Святкування Дня Києва обійшлося в 4 мільйони

Департамент культури Київської міської державної адміністрації (КМДА) 23 травня уклав угоду з ТОВ "Нью дженерейшн арт групп" на проведення заходів у рамках "Мистецького проекту "Великий, славний, вічний Київ!" вартістю 4 мільйони гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Кошти виділено на організацію святкувань Дня столиці та Дня Києва, що відбулися на вихідних 25-26 травня.

В обґрунтуванні закупівлі перераховані чотири заходи: концертна програма на Софійській площі "На Україну повернусь" і проекційне 3D-шоу в суботу, а також рок-концерт за участю зірок української естради та шоу фейерверків із лазерними спецефектами на Оболонській набережній в неділю.

Разом з тим, технічне завдання в тендерній документації не уточнене, а тому що конкретно входило в обов’язки фірми в рамках організації вищеперерахованого – невідомо, так само, як і вартість кожного окремого заходу.

Тендер провели з неконкурентною процедурою, оскільки фірма "Нью дженерейшн арт групп" має авторські права на твір "Мистецький проект "Великий, славний, вічний Київ!".

Права отримані від Дегтярюк Ірини Олександрівни, яка зареєструвала їх 20 березня 2013 року, а вже наступного дня, 21 березня, був укладений договір про передачу цих прав фірмі.

Фірму "Нью дженерейшн арт групп" було зареєстровано у Києві наприкінці серпня 2012 році, директором компанії є Руслан Гливка.

Компанія зареєстрована за адресою вулиця Лаврська, будинок 9, корпус 19, де знаходиться готельний комплекс Києво-Печерської лаври.

Ця будівля внесена до переліку пам’яток та об’єктів культурної спадщини, що знаходяться на території Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Єдиний тендер, який до цього вигравала фірма – це організація гала-концерту в рамках "Мистецького проекту "Казка дитячих мрій".

Підряд вартістю 737 тисяч гривень фірма отримала наприкінці квітня також за неконкурентною процедурою і також через наявність авторських прав. При чому права на "Казку" оформили тоді, коли сам проект уже тривав декілька місяців.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 9:59

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.