Ахметов і Тарута увійшли в Топ-40 світових виробників сталі

За підсумками 2012 року Метінвест зайняв 28 місце серед найбільших світових виробників сталі, Індустріальний союз Донбасу – 33 місце.

Про це свідчать дані Всесвітної асоціації виробників сталі (Worldsteel), передає "Інтерфакс-Україна".

Метінвест, найбільший український гірничо-металургійний холдинг, зайняв 28 місце в списку найбільших світових виробників сталі з обсягом 12,5 мільйона тонн.

У списку з 40 найбільших світових виробників сталі, крім Метінвесту, присутня також корпорація Індустріальний союз Донбасу (ІСД, Донецьк) на 33 місці, яке розділяє разом з компанією JSW Steel - обидві з обсягом виробництва 8,5 мільйона тонн.

Також стало відомо, найбільшою сталеливарною компанією за підсумками 2012 року стала ArcelorMittal з обсягом виробництва 93,6 мільйона тонн.

Потім йдуть Nippon Steel & Sumitomo Metal Corporation (47,9 мільйона тонн), Hebei Group (42,8 мільйона тонн), Baosteel (42,7 мільйона тонн) і Posco (39,9 мільйона тонн).

Варто відзначити, що серед російських компаній Evraz group зайняла 18 місце (15,9 мільйона тонн), "Северсталь" ділить разом з ThyssenKrupp і Benxi Steel 19 місце (15,1 мільйона тонн), НЛМК - 20 місце (14,9 мільйона тонн) і Магнітогорський МК - 26 (13 мільйона тонн).

Як повідомлялося раніше, Україна за підсумками роботи металургійних підприємств в квітні 2013 року скоротила виробництво сталі на 8,4% порівняно з квітнем 2012 року, і зайняла 10 місце в рейтингу 63 країн - основних світових виробників цієї продукції.Коментарі

Додати коментар


Сергей

Вот-вот. В Метинвесте есть четкая стратегия развития предприятий и все инвестиции в модернизацию обоснованы. А вот у ИСД проблемы - видимо там недостаточно опытные руководители. Недавно читал статью - они вложили 1,5 млрд долларов в модернизацию и при этом заводы Ахметова опережают по себестоимости...

Захар

Ахметов вложил много средств в развитие персонала для повышения эффективности и продуктивности работы кадров. Плюс инвестировал в новое конкурентоспособное оборудование. Потому 28 позиция в мировом рейтинге абсолютно ожидаемая. Хотя в целом рейтинг страны не радует.

ГОЛОВНЕ на 24 лютого 2020, 22:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.