"Чорноморнафтогаз" через "вишки Бойка" покращив прогноз видобутку

Великий український добувач газу – "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь, АР Крим) підвищив прогнозний обсяг видобутку газу в 2013 році на шельфі Чорного і Азовського морів до 1,85 мільярда кубометрів з 1,649 мільярда кубометрів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає УНІАН.

"Прогноз базується на поточних показниках видобутку на Одеському родовищі, яке облаштовується з використанням бурових установок "Петро Годованець" і "Незалежність". Показники виявилися вище очікуваних. Дебіт вже діючих свердловин перевищує проектний майже вдвічі", - цитує прес-служба слова заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Валерія Ясюка.

Згідно з повідомленням, зараз видобуток на Одеському родовищі ведеться на першій платформі промислу БК-1 і становить понад 1 мільйон кубометрів на добу.

"Після того, як СПБУ "Петро Годованець" завершить роботи на об'єкті, що очікується на початку червня, показники збільшаться до 1,3-1,4 мільйона кубометрів", - йдеться в повідомленні.

Отже, наголошується в повідомленні компанії, добовий видобуток на шельфі становитиме 4,6-4,8 мільйона кубометрів, а до кінця року, завдяки продовженню освоєння Одеського родовища, зросте до 6 мільйонів кубометрів.

У травні 2013 року добовий видобуток природного газу перевищує аналогічні показники 2012 року на 39% або 1,3 мільйона кубометрів.

У повідомленні компанії також наголошується, що в найближчі місяці почнеться видобуток газу на другій платформі Одеського родовища БК-2.

Наприкінці квітня до буріння на ній приступила друга бурова установка "Незалежність".

Також у 2013 році буде введена в експлуатацію третя платформа БК-3.

На ній після завершення робіт на добувній платформі Одеського родовища БК-1 буде встановлена бурова установка "Петро Годованець".

"Для подачі природного газу з нових платформ ведеться будівництво внутрішньопромислових газопроводів загальною протяжністю близько 9 км. Вони з'єднають БК-2 і БК-3 з БК-1 і дозволять почати постачання природного газу на узбережжі Криму", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, "Чорноморнафтогаз" у 2012 році здобув на шельфі Чорного та Азовського морів 1,174 мільярда кубометрів природного газу, що на 11,2% більше, ніж у 2011 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 23:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.