Нацбанк хоче обмежити розрахунок е-грошима 25 тисячами на місяць

Національний банк України (НБУ) пропонує обмежити загальну суму електронних грошей за операціями протягом місяця до 25 тисяч гривень.

Про це йдеться в проекті змін до положення про електронні гроші в Україні, оприлюдненому на офіційному сайті регулятора для громадського обговорення, передає УНІАН.

"Загальна сума електронних грошей, на яку здійснюються операції протягом місяця, не повинна перевищувати 25 тисяч гривень, за винятком, коли сума у 8 тисяч або більше погашається протягом того ж місяця на вимогу користувача", - сказано в проекті.

Також у цьому проекті НБУ пропонує встановити перелік банківських послуг з електронними грошима для клієнтів, уточнити вимоги до агентів емітентів електронних грошей, зобов'язати емітентів погоджувати правила випуску електронних грошей до початку такого випуску з НБУ та надавати НБУ інформацію про своїх агентів для ведення реєстру.

Як повідомляється, проект розроблено з метою приведення нормативних документів НБУ у відповідність до норм чинного законодавства, і його громадське обговорення триватиме до 1 липня цього року.

Як повідомлялося раніше, обсяги платежів через систему електронних платежів Національного банку України в 2012 році перевищили ВВП більш ніж у 8 разів, а операції з платіжними картками становили понад 50% ВВП.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 1:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.