Кернел отримав збиток в 5 мільйонів

"Кернел", одна з найбільших українських аграрних груп, завершила перший квартал 2013 року (третій квартал 2013 фінансового року, липень 2012 - червень 2013) з чистим збитком 4,97 мільйона доларів в порівнянні з чистим прибутком 33,8 мільйона доларів за аналогічний період 2012 року.

Про це повідомляється у фінансовому звіті холдингу, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з даними, його виручка в січні-березні знизилася на 0,2% - до 597,9 мільйона доларів, EBITDA - на 30%, до 43,8 мільйона доларів.

"Кернел" відзначає, що зниження фінансових показників пов'язане зі скороченням продажів масла (діючі контракти припускають його постачання в четвертому кварталі поточного фінроку), а також з погіршенням рентабельності в цьому сегменті.

У той же час, згідно зі звітом, виручка холдингу в першому кварталі істотно не змінилася в порівнянні з показником 2012 року завдяки зростанню цін на зерно і збільшенню поставок соняшникової шроту.

Як повідомлялося раніше, холдинг Kernel закрив операцію з продажу "Чортківського цукрового заводу" (ЧСЗ) польській компанії Pfeifer & Langen Inwestycje Sp. z o.o(Познань, Польща).

Нагадаємо, в березні 2013 року агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземній і нацвалюті групи "Кернел", на рівнях B і B+, відповідно.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2018, 13:18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.