Коломойського позбавили права голосу в нафтогазовій компанії JKX

Рада директорів британської компанії JKX Oil & Gas з активами в Україні призупинила права компанії Eclairs Group Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на участь у зборах акціонерів JKX 5 червня, а також на голосування.

Про це йдеться в біржовому повідомленні JKX, передає "Інтерфакс-Україна".

У повідомленні сказано, що також призупинено право на участь у зборах компанії Glengary Overseas Limited Олександра Жукова.

У компанії зазначили, що права компаній припинені, оскільки вони не надали вичерпні відповіді на запити ради директорів JKX.

Зокрема, Eclairs Group і Glengary Overseas не надали інформацію про існуючі між їх власниками домовленості про голосування на зборах 5 червня 2013 року.

Як повідомлялося, нещодавно керівництво британської компанії JKX Oil & Gas заявило, що сторони (Eclairs Group та Glengary Overseas) діють тільки у своїх власних інтересах і не в інтересах усіх акціонерів.

На думку ради директорів компанії, бажання Eclairs Group і Glengary дестабілізувати JKX в ключовий момент розвитку компанії є опортуністичною спробою отримати контроль над її активами та радою, не сплачуючи премію іншим акціонерам.

Нинішнє керівництво JKX вважає, що через діяльність Коломийського та Жукова в Україні та Росії можуть потрапити під загрозу існуючі комерційні відносини і відносини з державними органами JKX в цих країнах.

Як відомо, Eclairs Group, якій належить 27,5% акцій JKX, 23 травня 2013 року закликала інших акціонерів на зборах 5 червня змінити керівника Пола Девіса і комерційного директора Пітера Діксона за збитки і падіння вартості.

Цю пропозицію підтримав другий за величиною акціонер JKX, інвестиційна компанія Glengary з 11,45% акцій.

Істотними пакетами акцій JKX володіють також Aberforth Partners LLP - 7,81% Interneft Ltd. - 6,62%, НАК "Нафтогаз України" - 5,8%, The Boston Company Asset Management - 4,81% і Norges Bank - 3,09%.

Нагадаємо, за версією журнала Forbes, Ігор Коломойський займає третє місце серед найзаможніших людей України зі статками в 2,197 мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.