Азаров шукає "професіонала" на роль спостерігача в Митному союзі

Уряд розглядає кілька кандидатур на посаду представника України в Митному союзі.

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив у Мінську, передають "Коментарі" з посиланням на "Українські новини".

Глава уряду зазначив, що український представник отримає можливість брати участь у роботі Митного союзу відразу після підписання меморандуму.

При цьому, прем'єр-міністр не назвав прізвище майбутнього представника України при МС, підкресливши, що він має бути професіоналом.

"Поки розглядається декілька кандидатур. Які вимоги до цієї людини, до цього фахівця? Насамперед, він повинен володіти тематикою і бути професіоналом в області торговельно-економічного співробітництва та СНД в цілому, і Митного союзу", - підкреслив Азаров.

Прем'єр зазначив, що представляти Україну при ТС повинен досвідчений фахівець.

"Абсолютно ясно, що людина з "чистого аркуша" тут абсолютно не підходить", - підкреслив Азаров.

Як повідомлялося раніше, 31 травня прем'єр-міністр Микола Азаров перебуває з робочим візитом у Мінську для участі у засіданні Ради глав урядів СНД.

Як відомо, 29 травня країни Митного союзу Єдиного економічного простору (Росія, Казахстан, Білорусь)підтримали намір України стати спостерігачем у цій організації.

Відповідний меморандум планується підписати 31 травня у Мінську на засіданні глав урядів СНД за участю прем'єра Миколи Азарова.

Раніше ЗМІ опублікували проект Меморандуму про надання Україні статусу спостерігача в Євразійській економічній комісії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 березня 2019, 6:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.